Bierzmowanie w naszej parafii
Utworzono: 15-05-2026
„Przyjmij znamię daru Ducha Świętego” – te słowa usłyszała młodzież z naszej parafii, która 15 kwietnia o godz. 16:00 przystąpiła do sakramentu bierzmowania. Uroczystej Mszy świętej w kościele pw. NMP Królowej Polski w Łebieniu przewodniczył i sakramentu udzielił ks. bp Ryszard Kasyna.
Nowo bierzmowanym życzymy, by otrzymane dary rozwijały się w nich i przynosiły piękne owoce.
Fotogaleria z uroczystości:


















